Цикл Отто

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
УІ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2010
Тип роботи:
Розрахункова робота
Предмет:
Фізика

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА кафедра ЗІ Розрахункова робота з курсу : «Фізика I» на тему: «Цикл Отто» 4.Цикл Отто Чотиритактний двигун був вперше запатентований Альфонсом Бо де Роша в 1861 році. До цього приблизно в 1854-57, два італійці (Євгеніо Барсанті і Феліче Маттеучі) винайшли двигун, який, за чутками, дуже схожий, але патент був втрачений. Перша людина, яка насправді змогла побудувати автомобіль з цим двигуном був німецький інженер Ніколаус Отто. Ось чому чотиритактний принцип сьогодні широко відомий як цикл Отто і чотиритактних двигунів з використанням свічок запалювання часто називають двигунами Отто. Цикл Отто складається з адіабатичного стиснення, тепла при постійному обсязі, адіабатичного розширення та відмови від тепла при постійному обсязі. Є також ізобаричне стиснення і розширення , яке,як правило, ігнорується, так як в процесі цих ідеалізованих не грають ніякої ролі в споживанні тепла. Цикл Отто- ідеалізований термодинамічний цикл, який описує функціонування типового поршневого двигуна. Цикл Отто побудований з:     1. Верхньої та нижньої частини циклу: пара квазі-паралельних адіабатичних процесів     2. Лівого та правого боків циклу: пари паралельних ізохоричних процесів   p-V діаграмма цикла Отто • 1-2 адіабатне стискання робочого тіла; • 2-3 ізохорне підведення теплоти до робочого тіла; • 3-4 адіабатне розширення робочого тіла; • 4-1 ізохорне охолодження робочого тіла. Робота адіабатного стискання, тобіж кривої 1-2 являється протилежною до роботи адіабати розширення 3-4 бо обидві виконуються зарахунок зміни внутрішньої енергії: A12=-m/µ*(Cv(T1-T2)= -A34 Робота виконана на частиною 2-3 циклу Otto виражається формулою: А2-3=Р(V1-V2)=Qp (1) Робота виконана на стадії 4-1 тобто при ізохорному охолодженні рівна: А4-1=Р(V2-V1)=Qо (2) Так як виконується круговий цикл то результатом буде сума всіхобіт: А= А2-3 + А2-3 + А4-1 + A12 = Qp + Qo Звідси ми можемо знайти ККД машини Отто: ŋ = (Qp - Qo)/Qp викоиставши формули 1 і 2 буде вірна і формула ККД цикла Отто : ККД цикла Отто , де  — ступінь стиснення,  — показник адіабати
Антиботан аватар за замовчуванням

30.05.2013 21:05

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини